• DRUMI filtr bębnowy wstępny Happet F129

15840.00
opak Add to wishlist
Shipping within 48h
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Mało
The Weight Of The 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: +48 889 855 405

Leave your phone

Drumi - filtr bębnowy wstępny

 

Filtr Drumi jest przeznaczony do oczyszczania przydomowych stawów z rybami ozdobnymi. Usuwa z wody większość zanieczyszczeń stałych. Pozbywamy się w ten sposób odchodów, resztek pokarmu, glonów i innych zawiesin, które nie obciążają filtra biologicznego, który montujemy jako drugi etap filtracji stawu.
Jako filtr biologiczny najlepiej zastosować BIOmove, który jest dedykowanym filtrem biologicznym opartym na pływającym złożu „Kaldnes”.


Zasada działania: 

Woda ze stawu, grawitacyjnie lub z pompy, przez wlot dostaje się do środka bębna. Stąd przechodzi przez drobne otworki mikrosita do komory filtra, zostawiając na wewnętrznej stronie bębna wszystkie zanieczyszczenia. Kiedy mikrosito zostanie mocno zanieczyszczone, pojawia się różnica poziomu wody między komorą filtra, a środkiem bębna. Czujnik poziomu wody zostaje aktywowany, a sterownik włącza obrót bębna i spryskiwacze. Woda pod ciśnieniem spłukuje zanieczyszczenia z wewnętrznej strony mikriosita na bębnie do specjalnej rynny. Brudna woda z zanieczyszczeniami zostaje odprowadzona do kanalizacji. Po jednym obrocie bębna mikrosito zostaje oczyszczone. Kiedy na wewnętrznej stronie mikrosita znowu zbiorą się zanieczyszczenia, cykl się powtarza.

Spryskiwacze filtra mogą być zasilane wodą z sieci wodociągowej lub z pompy ciśnieniowej. Jeśli planujemy zasilanie z pompy ciśnieniowej, jest ona dostępna jako akcesorium poniżej.


Sterownik: 

Sterowanie cyklami spryskiwania odbywa się za pomocą sterownika elektronicznego. Otrzymuje on informację z czujnika poziomu wody zamontowanego wewnątrz filtra. W razie potrzeby włącza dodatkowe spryskiwanie, a wypadku awarii wyłącza urządzenie całkowicie. Sterownik posiada możliwość łatwego ręcznego ustawiania poszczególnych czasów związanych z cyklem pracy.

Kliknij tutaj aby pobrać instrukcje DRUMI
 

By przejść do oferty z filtrem biologicznym BIOmove kliknij w link:

http://happet.eu/ogolna-filtr-do-drumi,c1,p3625,o1,s1001,pl.html

By przejść do oferty z pompą ciśnieniową, kliknij w link:

http://happet.eu/ogolna-drumi-zestaw-pompy-spryskiwacza,c1,p3568,o1,s1001,pl.html

Dane techniczne:

Przepływ: do 25 m/h
Pojemność stawu: do 50 m3
Wlot: 3 x 110 mm
Wylot: 3 x 110 mm
Wymiary: 77 x 56 x 52,5 cm 


 

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
E-mail
Ask a question