• MAXI/GUARD Zn 4.5 Otic®

82.95
opak Add to wishlist
Shipping within 48h
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Mało
The Weight Of The 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: +48 889 855 405

Leave your phone
MAXI/GUARD Zn4.5Otic to naturalny roztwór do pielęgnacji uszu zawierający kompleks cynku i aminokwasy.Naturalny, niebrudzący roztwór do pielęgnacji uszu zawierający kompleks cynku i aminokwasów. Skutecznie działa wspomagająco podczas problemów z zewnętrznym przewodem słuchowym wywołanym przez grzyby Malassezia. Zn4.5 Otic może być stosowany jako terapia uzupełniająca w stosunku do standardowej terapii antybiotykami i steroidami. Łatwe dozowanie dzięki wbudowanemu aplikatorowi i płynnej konsystencji.
Przeznaczenie: problemy uszne, nieprzyjemny zapach z uszu, zmniejsza ryzyko chronicznego zapalenia ucha zewnętrznego z zakażeniem drożdżami i gronkowcem
złocistym (Staphylococcus aureus), wspomagająco przy zakażeniach grzybiczych.
SKŁAD: dejonizowana woda, glukonian cynku, kwas borowy, L-lizyna, glikol propylenowy, tauryna, metyloparaben, paraben propylu.STOSOWANIE:Przed użyciem: Należy przemyć przewód słuchowy odpowiednim środkiem myjącym. Stosować według zaleceń poniżej: Koty/psy: Wypełnij kanał słuchowy Zn4.5 Otic, a następnie masuj małżowinę u podstawy ucha celem dokładnego rozprowadzenia preparatu przez około 30 sekund. Pozwól zwierzęciu otrzepać się i usunąć nadmiar preparatu z ucha. Podczas kolejnych aplikacji użyj 5-8 kropli dziennie / 2-3 razy w tygodniu. Stan uszu powinien być regularnie kontrolowany przez lekarza weterynarii.
OSTRZEŻENIA: Środek dla zwierząt nieprzeznaczonych do produkcji żywności. W przypadku wystąpienia lub nasilenia się podrażnienia należy natychmiast przerwać stosowanie i skonsultować się z lekarzem weterynarii.
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
E-mail
Ask a question