• VFCC Spray łagodzący Hot Spot&Itch Relief 237 ml

72.45
opak Add to wishlist
Shipping within 48h
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Mało
The Weight Of The 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: +48 889 855 405

Leave your phone
Preprat przynoszący natychmiastową ulgę w przypadku podrażnień skórnych. Działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie, szybko łagodzi stan zapalny, świąd, swędzenie.

łagodzi podrażnienia, często spowodowane przez alergie, ugryzienia, osłabienie układu odpornościowego
częste objawy- swędzenie, obrzęki, zaczerwienienia
alantoina przyspiesza gojenie
zmniejszenie zaczerwienienia, obrzęków
zapobieganie destrukcyjnemu drapaniu i gryzieniu podrażnionych miejsc

Opiekunowie zwierząt domowych muszą zwracać szczególną uwagę na wszelkiego rodzaju podrażnienia takie jak alergie, pchły, kleszcze, oparzenia, itp. Dolegliwości te mogą powodować, że zwierzę drapie i gryzie podrażnione obszary. Szybko dochodzi do pogorszenia, stanów zapalnych. Zmiany te wymagają natychmiastowego leczenia.Spray łagodzący podrażnienia skórne i związany z nimi dyskomfort. Lidokaina i hydrokortyzon zmniejszają uczucie swędzenia, zaczerwienienie oraz obrzęk. Koloidalna owsianka oraz aloes działają kojąco i nawilżająco. Kwas mlekowy w celu szybszego wchłaniania składników leczniczych. Zrównoważone pH. Zaleca się stosowanie wraz z szamponem i odżywką VFCC Spot&Itch relief. Do stosowania miejscowo dla psów i kotów. Korzyści

Lidokaina łagodzi świąd, pieczenie i ból.
Gliceryna leczy suchą, szorstką, łuszczącą się, swędzącą skórę oraz drobne podrażnienia.
Hydrokortyzon - środek przeciwzapalny, przyspieszający naturalny proces gojenia podrażnień skórnych zapobiegając uwalnianiu substancji wywołujących stan zapalny. Zapewnia ulgę w bólu i swędzeniu, zmniejsza świąd, zaczerwienienia i obrzęki.
Olej z kiełków pszenicy ma właściwości nawilżające i przeciwutleniające. Nawilża i chroni skórę.
Nie zawiera parabenów - paraben naśladuje w ciele estrogen, gdy jego poziom jest zakłócony ma to związek z rakiem i problemami reprodukcyjnymi. Wszystkie preparaty są zatem wolne od parabenów, promują bezpieczeństwo, zdrowie, dobre samopoczucie.
Nie zawiera barwników
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
E-mail
Ask a question