• O nas

2.jpg

Z miłością i troską o wszystkie pupilki stworzyliśmy sklep zoologiczny Funny Tail. Naszym głównym celem jest uszczęśliwianie czworonogów, dbanie o ich zdrowie i dostarczanie wszystkich niezbędnych dóbr dla ich zrównoważonego życia.


Dla nas zwierzęta to nie tylko hobby.  To uznanie, sens życia i coś, bez czego nie wyobrażamy sobie ani jednego dnia. Nasza miłość do zwierząt trwa już ponad 30 lat. W domu  mieliśmy zawsze kotów, chomików, świnek morskich, papug i piesków. 10 lat temu założyliśmy hodowlę psów rasowych.  

 Zwierzęta są tym, czym żyjemy.  Zawsze szukamy dla naszych psów tego, co najlepsze: karmy, zabawki,przysmaki, suplementy,  smycze, obroże itp.  Dlatego postanowiliśmy stworzyć wspaniały sklep zoologiczny, taki raj dla zwierząt i ich właścicieli.


 Funny Tail to miejsce pełne troski.  Wszystkie pokarmy, przekąski, ciasteczka, które prezentujemy w naszym sklepie zostały przetestowane bezpośrednio na naszych zwierzętach, dzięki czemu możesz mieć pewność, że gromadzone jest tutaj wszystko to, co najlepsze ze świata zwierzaków.  Tutaj znajdziesz wszystko, co pomoże Twojemu zwierzęciu rosnąć i rozwijać się zdrowo.


Pokarmy dla zwierząt i smakołyki.  Sklep zoologicznych Funny Tail prezentuje najszerszą gamę pokarmów i przysmaków dla zwierząt wszystkich typów producentów zagranicznych i krajowych.  Od wysokiej jakości pasz budżetowych po super premium.  Oto tylko częściowa lista marek, które możesz kupić w naszych sklepach: Brit,  Carnilove, Dolina Noteci i wiele innych.  Najsmaczniejsze i najciekawsze dla Twojego pupila prezentowane są również w ogromnym asortymencie: smakołyki zachęcające i do treningu, zabawki do zabawy w domu i na ulicy!


 Akcesoria dla zwierząt.  W sprzedaży bogata oferta domków i drapaków dla kotów, wygodnych legowisk i legowisk dla psów, duży wybór artykułów do utrzymania czystości i higieny takich jak: żwirek do kuwety, pieluchy dla zwierząt, szampony i spraye dla różnych ras psów, kotów, gryzoni oraz  wiele więcej.


 Jeśli wybierasz się ze swoim pupilem w podróż lub po prostu chcesz wyruszyć w świat, Funny Tail z przyjemnością zaoferuje Ci wysokiej jakości klatki i transportery dla zwierząt, odzież specjalistyczną, praktyczne i modne smycze, obroże i szelki.


Czekamy na Ciebie i Twojego Pupilka!